AKCE
Filtreau Drum 50XL Pump

Filtreau Drum 50XL Pump

ID produktu:

uvu7e

Filtreau DRUM 50XL je filtrační systém nenáročný na údržbu, který poskytuje zdravou a čistou vodu s minimální údržbou, aniž by uživatel musel provádět každodenní údržbu.

Zcela automaticky řízený bubnový filtr v kombinaci s pohyblivým lůžkem/bio komorou činí filtr vhodný pro (koi) jezírka do 80 000 l!

Systém je standardně vybaven 4x vstup (110mm) a 3x výstup (110mm). 
To umožňuje dosáhnout průtoku vody minimálně 40 m3/h!

Proplachovací čerpadlo (vnitřní) 

2 x 40W amalgám  - UV-C vestavěná jednotka

Pohonný motor SPG XL

Náš průmyslový hnací motor SPG dodává 130 Nm. Jednotkou momentu (síla x rameno) je Newton metr. Používá se mimo jiné k označení tažné síly motoru. Tyto hnací motory jsou určeny výhradně pro naše bubnové filtry! Motory jsou na filtru namontovány s dvojitou přepážkou, aby se zabránilo jak úniku, tak deformaci.

UV-C HO 40 wattů

Nový ponorný modul Filtreau UV-C UNOX Stainless Steel přispívá k čisté vodě v jezírku. Důmyslný design i kvalitní materiály produkují vysoké UV-C záření o vlnové délce přesně 253,7 Nm. Tato vysoká dávka záření zničí prakticky všechny bakterie, viry a plísně. Přidané chemikálie, jako je chlór, lze snížit až o 80 procent, což vede k čistší a zdravější vodě!

Plovák z nerezové oceli

Kvůli nečistotám může voda v bubnu hůře protékat přes síťku filtru. To je signalizováno plovákovým spínačem, který aktivuje funkci splachování. To znamená, že se buben začne otáčet. Trysky pak stříkají vodu zvenčí proti rotujícímu bubnu.

74 700 Kč

72 000 Kč

včetně DPH
EAN: 7428475249091
Hmotnost: 50 kg