Hydroizolační systémy

Služby 

Hydroizolace základových desek, střech, balkonů i jezírek

Tam, kam nesmí voda, položíme hydroizolaci. Máme za sebou stovky úspěšných projektů. Hydroizolace jsme realizovali u rodinných domů, firemních a průmyslových objektů, škol, školek nebo vodojemů. Pracujeme s PVC foliemi i dalšími materiály, realizujeme hydroizolace základové desky, střešní izolace, okapnice, žlaby nebo svody.

Typy hydroizolací a naše služby

  • Zemní a základový hydroizolační systém
  • Střešní hydroizolační systém
  • Balkonový a terasový hydroizolační systém
  • Hydroizolační systém pro jezírka a vodní plochy
  • Výroba a montáž nerezových součástí

Hydroizolační program

Pro vaši stavbu nabízíme kompletní hydroizolační řešení od základů až po střechu. Příkladem jsou hydroizolace základů, hydroizolace plochých střech i šikmých střech, hydroizolace teras nebo jezírek či bazénů.

Kvalitní a odolná hydroizolace

Aby hydroizolace odvedla perfektní práci, musí být zhotovená z kvalitního materiálu a musí být odborně provedená. Vždy dodržujeme kompletní materiálové řešení skladeb a tlouštěk izolací, které splňují požadavky platných norem.

Hydroizolace plochých střech

Do střech nesmí zatékat, a tak je hydroizolace naprosto nezbytná. Provádíme ji na plochých střechách rodinných domů i průmyslových objektů. Řešení volíme podle prostředí, lokality a konkrétních parametrů stavby. Řídíme se projektovou dokumentací a můžeme umístit i systémy ochrany proti pádu z výšky.

Hydroizolace teras a balkonů

Každý balkon a terasa jsou individuální – některé jsou opatřené dlažbou, jiné dřevěným roštem či vegetací, a podle toho volíme materiál hydroizolace.

Hydroizolace pro zahradní a koupací jezírka

Před realizací hydroizolace dobře rozmýšlíme, jaký materiál a postup zvolit. Záleží na tom, zda bude jezírko okrasné, nebo koupací. Podle těchto kritérií vybereme hydroizolační folii a další příslušenství.

Nerezový program

V nerezovém programu pro vás zajistíme kompletní výrobu a dodávku nerezových součástí, které také namontujeme podle vašeho přání.

Co konkrétně náš nerezový výrobní program zahrnuje? Jsou to například nerezové žebříky s protiskluzovým nátěrem a ochranným košem, zábradlí, poklopy, madla, sací koše, dveře, vrata, výstroj armaturních komor, vodotěsné prostupy jímek a vodojemů.

Při výrobě a instalaci se řídíme platnými normami a předpisy. 

střecha Libochovice.jpg

 

Na materiály poskytujeme 10 let záruku. Vlastníme certifikát a osvěčení o proškolení na hydroizolační fólie od společností :

Logo                             a