Koic Přírodní práškový gel

Koic Přírodní práškový gel

ID produktu:

ytape

Natural Powder Gel je extrémně účinná směs extraktu z propolisového prášku a je podpořena vysoce účinnými extrakty z kostivalu, měsíčku a echinacey. Po nasypání vytvoří mikrojemný prášek odolný gel a blokuje škodlivé bakterie. Práškový gel vydrží mnoho hodin a postupně uvolňuje účinné látky v cílených dávkách.

Pozor: Pokud máte onemocnění ryb, vždy se nejprve zeptejte svého rybího specialisty. Pro volbu správné léčby je důležitá přesná diagnóza! Buďte opatrní při užívání léků.

Mikrojemný pudr se nanáší na oděrky, dráždivé červené skvrny a začínající dírky a při kontaktu s vodou se z něj vytvoří odolný gel. Ještě lepšího účinku dosáhnete, pokud se infikované šupiny nebo otevřené rány předem vyčistí přírodní propolisovou tinkturou a Q-tipem. Poté opět silně postříkejte propolisovou tinkturou a překryjte pudrem s tmelem na rány. Práškový gel vydrží mnoho hodin a postupně uvolňuje účinné látky do rány. Přípravek má pouze podpůrný účinek, nepoužívejte jej prosím samostatně. 

14 g propolisového prášku, 11 g extraktu z měsíčku lékařského, 4 g extraktu z kostivalu lékařského, 4 g Euchinaceae Purpureae 

365 Kč

včetně DPH
Hmotnost: 100 g