Koic profi jezírkový vysavač s košem

Koic profi jezírkový vysavač s košem

ID produktu:

enumu

Vysavač bahna Vám nyní můžeme nabídnout s integrovaným separátorem kamene z nerezové oceli. Tím se zabrání tomu, aby kameny v jezírku zničily oběžné kolo. Rychlost dodávky je 5 000 litrů za hodinu a je vhodná pro jezírka do 75 000 litrů.

Toto vhodné čerpadlo s oběžným kolem vám nabízíme speciálně pro odstraňování bahna, listí a vláknitých řas. Čerpadlo prošlo úspěšnými testy v koi jezírkách na výbornou. Čerpadlo není vhodné pro silné znečištění, jako je špatně tekoucí bláto, listí nebo větve.


Máte na dně jezírka kameny? To už není problém! U tohoto modelu se nasáté kameny shromažďují v separátoru kamenů. To může být vyučováno později.


Jako příslušenství dodáváme příslušnou připojovací sadu z nerezové oceli s hadicovou hubicí 38 mm. Poté můžete jednoduše nainstalovat koupací hadici a pomocí teleskopické rukojeti během okamžiku vyčistit jezírko od nečistot. Jezírkový vysavač má těleso čerpadla a podvozek z nerezové oceli. Jako přípojku nabízíme hadicové fitinky s přípojkou 38 mm pro plovoucí hadice. - není součástí ,lze přiobjednat .

Tato položka je dodávána na paletě (s dopravou).

Motor: 230 V/ 0,75 kW
max. tlak: 3,5 bar
Hmotnost: 20 kg 

Informace o práci s integrovaným separátorem kamene :

Informace o doporučené velikosti hadice

Čerpadlo je vhodné pro čerpání čirých kapalin obsahujících kameny.

Čerpadlo není vhodné pro silné znečištění, jako je špatně tekoucí bláto, listí nebo větve.

Odlučovač kamenů na čerpadle zabraňuje vniknutí nevhodných pevných látek do tělesa čerpadla.

U silně zanesených jezírek je třeba dbát na to, aby nasávané množství kamenů, listí apod. neucpalo odlučovač kamenů. Je třeba zkontrolovat, zda čerpadlo dodává dostatek vody a odlučovač kamene je nutné pravidelně čistit.

Pro čištění sejměte převlečnou matici s přidruženým plechovým slepým kuželem a příp. existující kameny vypadávají dolů. Dále je zde závit převlečné matice a také vnější závit

Očistěte nerezový válec, nasaďte plechový slepý kužel a

Utáhněte převlečnou maticí.

Sací potrubí by mělo být co nejkratší a nemělo by přesáhnout délku 10 - 12 m. Čerpadlo je suché samonasávací, i když chod nasucho po dobu delší než 20 – 30 sekund může poškodit oběžné kolo.

 

Při maximální délce hadice uvedené výše čerpadlo nasává kapalinu maximálně po 10 - 20 sekundách. Doporučujeme vnitřní průměr hadice minimálně 32 mm na straně hadice a výtlaku, 38 mm je ještě lepší.

 

43 990 Kč

včetně DPH
Hmotnost: 50 kg