Koic Regulátor PH -

Koic Regulátor PH -

ID produktu:

bujy6

Udržujte pH v rozmezí 6,5 až 8,0. Zvýšené pH často vede k apatickému chování ryb. Příliš vysoké hodnoty pH navíc vedou ke zvýšení amoniaku v důsledku nadměrného osídlení a přetížení filtru. (Hodnoty PH nad 7,5 PH) 

Přidání PH mínus sníží pH. Vzhledem k nízkému pH je přítomno menší množství amoniaku. Regulace hodnot vody (pH, gH a kH) by měla být prováděna vždy několik dní, protože příliš rychlé změny vody mohou vést k poškození ryb a rostlin.

Použití: Nejprve stanovte tvrdost uhličitanu. Pokud je tvrdost uhličitanu pod 7 ° KH, není dostatečná vazebná kapacita kyseliny a přidání PH-mínus může vést ke snížení kyselosti. Před přidáním PH mínus zvyšte tvrdost uhličitanu na nejméně 8 ° KH. 

Dávkování: Při uhličitanové tvrdosti nejméně 8 ° KH zadejte 100 g PH-minus na 10 m³ vody v jezírku. PH se sníží o 0,1. Nastavte požadovanou hodnotu pH pouze na několik dní, aby se ryby a rostliny mohly přizpůsobit změněným hodnotám vody.

Buďte opatrní s dávkováním a dávkou přesně. Počkejte dostatečně dlouho, než si dáte další dávku, aby měla voda čas se úplně promíchat.

Dávejte pozor na dávkování a dávku přesně. Ponechte dostatek času na následnou dávku, aby byla voda zcela promíchána.

399 Kč

včetně DPH
EAN: 8595039300587
Hmotnost: 1 kg