Koic stop řasám 50 000 l

Koic stop řasám 50 000 l

ID produktu:

u3a9u

Tento produkt obsahuje směs různých minerálů a mikroorganismů. Ty zastaví růst řas a po cca 4 týdnech zcela zmizí. Přidané organismy rozkládají rozložené řasy na přírodní bázi (nepleťte si je prosím s bakteriemi, které mají rozkládat kaly). Nedochází k náhlému odumírání řas, takže filtr není zcela znečištěný, jak to známe z jiných prostředků na řasy. Provázkovou zarážku proti řasám dostanete v látkovém sáčku, který jednoduše zavěsíte do proudu (filtr, proud). 

Účinek může trvat až 4 měsíce a závisí na výměnách vody a UV záření. (Výrobce doporučuje UV lampu vypnout, aby nedošlo k poškození mikroorganismů). Pokud zaznamenáte snížení účinnosti, je třeba vyměnit sáček za nový. Vždy používejte všechny sáčky z obalových jednotek současně.

Účinná látka: 1N-(1,1-dimethylethyl)-N-ethyl-6-(methylthio)-1,3,5-trazin-2,4-diamin (6,40 mg/kg)
Označení podle směrnice EU 98/8 EG: Používejte algicidy bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Baua reg. č. N-74833

 Fadenalgenstop je pro vaše ryby absolutně neškodný, ale může omezit růst leknínů a rostlin. Pokud si ceníte svých rostlin, neměli byste produkt používat a přejít na naše další prostředky proti vláknitým řasám.

  Zavěste do průtoku (filtr, proud) požadovaný počet sáčků na tkáně požadovaný pro velikost vašeho jezírka. Jednotky balení jsou vypočteny pro zadaný objem jezírka. Vždy používejte všechny sáčky z obalových jednotek současně. Pokud v jezírku není proud, můžete prostředek po hladině jezírka rozetřít i konví. Mírné předávkování je neškodné a doporučuje se dokonce v případě silného růstu řas.


Pokud jsou v jezírku lekníny, platí následující pokyny pro dávkování: Přidejte
množství potřebné pro vaše množství vody ve 3 dílčích množstvích s časovým odstupem každé cca 8 dní, aby se zabránilo poškození leknínů, ke kterým dochází jen zřídka.

Příklad s lekníny: Objem jezírka: 10 000 litrů Doporučená dávka: 150 g
1. den: 50 g
8. den: 50 g
15. den: 50 g

Přírodní, živé, geneticky nemodifikované mikroorganismy

2 820 Kč

včetně DPH
Hmotnost: 5 Kg