Microbe Lift® odstraňovač Amonia

Microbe Lift® odstraňovač Amonia

ID produktu:

nu4ed

Odstraňovač amonia neutralizuje toxické amonium, chloramin a chlór.

Odstraňuje 0,7 mg/l škodlivého amonia vázáním amonia. Neutralizuje také zbytkový chlór a chloramin.

Jedna láhev vystačí na 45 000 litrů objemu jezírka.

Microbe-Lift Ammonium Remover neutralizuje toxické amonium, chloramin a chlór. Bezpečné pro všechny tvory v jezírku. 

 

Microbe-Lift Ammonium Remover poskytuje nitrifikačním bakteriím čas na opětovné množení po restartu filtru. Po výměně vody nebo po doplnění vody z vodovodu je nejlepší použít odstraňovač amonia Microbe-Lift. Může být také použit, pokud je příliš mnoho ryb.

 

Odstraňuje 0,7 mg/l škodlivého amonia navázáním volného amonia - Zajišťuje oxidaci amonia. Neutralizuje zbytkový chlór a ničí smrtící chloramin. Produkt je pufrován, aby zabránil poklesu KH a stabilizoval pH při odstraňování velmi vysokých hladin celkového amoniaku.

Dávkujte 100 ml odstraňovače amonia na 4 500 litrů vody pro snížení hladiny o 0,7 mg/litr. V případě potřeby dávkování opakujte. Pokud zůstane hodnota amonia příliš vysoká, je vhodné provést částečnou výměnu vody. Příčinou může být příliš mnoho jídla.

Přeprava ryb : Odstraňovač amoniaku je velmi vhodný pro přepravu ryb (nové rybníky, výstavy koi, přeprava) v letních měsících. Dodržujte standardní dávkování nebo dávku zvyšte (až 10krát), pokud se očekává hladina amoniaku nad 0,7 mg/l.

Tato láhev je dostatečná pro jezírka o objemu 45 000 litrů.

870 Kč

včetně DPH
EAN: 098121219442
Hmotnost: 1 kg